5 речей, які варто знати молодятам

Молодята зазвичай чують багато порад (часто непрошених) на свою адресу від родичів і друзів. Серед них багато стандартних, а ось те, що дійсно потрібно говорити і радити, чомусь тримають у таємниці. І даремно, тому що молодят потрібно готувати до реальності.

1. Іноді «важкі часи» — це один з вас.

Люди говорять про «важкі часи», з якими зіткнеться пара, наче це якісь зовнішні обставини. Але правда в тому, що часто це один з вас стане перешкодою у вашому шлюбі, навіть ненавмисно. Це не означає, що хтось з вас почне зраджувати або піднімати руку, але всі ми переживаємо складні моменти в житті, і в шлюбі це означає, що іншій людині в цей період теж буде складніше.

2. Ви обоє сильно змінитеся.

Правду кажуть, що ви не можете нікого змінити, і ви ніколи не повинні вступати в шлюб з людиною, яку сподіваєтеся змінити. Але нерозумно думати і те, що ваш партнер залишиться таким же.

З віком, часом і досвідом, не тільки ваш партнер зміниться, але і ви, а значить і ваші відносини. Те, що між вами зараз, буде іншим через 10, 20 чи 50 років. Але це не повинно вас лякати чи бентежити. Просто ви повинні навчитися приймати ці зміни і рости і розвиватися разом.

3. Те, що дратує вас, коли все добре, може зруйнувати вас, коли все погано.

Коли вас щось дратує в вашому партнері, це неприємно, але якщо ваші стосунки і без того переживають складні часи, то ці дратівливі звички можуть стати останньою краплею. Тому варто заздалегідь подивитися на ці речі об’єктивно і постаратися прийняти їх і любити людину, незважаючи на це, щоб у важкі часи це не посилило проблему.

4. Деякі моменти не можна просто обговорити.

Це заперечує істинність твердження «Не лягайте спати в сварці». Тому що будуть моменти, в яких ви ніколи не погодитесь один з одним. Будуть речі, які вам ніколи не будуть подобатися одне в одному, скільки б ви це не обговорювали. Ви будете лягати спати в сварці, злими, засмученими. У цьому випадку вам просто треба буде впоратися зі своїми почуттями.

Потрібно обговорити це, зрозуміти, чому ваш партнер не згоден з вами, і погодитися не погоджуватися або прийняти, що цей аспект ваших відносин ніколи не зміниться.

5. Нова відповідальність не вирішить ваші проблеми.

У тому сенсі, що, наприклад, народження дитини не виправить чарівним чином ваші відносини. Насправді, зазвичай це тільки посилює всі проблеми між вами. Так що замість того, щоб будувати новий будинок, заводити собаку, переїхати в нове місто або знаходити інший спосіб відвернути увагу від ваших проблем, потрібно вирішити свої проблеми як дорослі люди.