Ми розпочали! Курси Аніматорів 2018

Тепер вони знають, що таке Табір, Канікули з Богом чи ораторія. Тепер вони розуміють якими є справжні лідери табору і хто ним може бути. Тепер вони розбираються якою є справжня команда аніматорів. Про кого я говорю? Про молодь, яка розпочала вишкіл на Курсах Аніматорів. Адже минулої суботи, 14 березня, у  нашій парафії відбулась перша зустріч Курсів Аніматорів, яку провели голова Молодіжної Комісії Львівської Архиєпархії диякон Степан Мишковський, який за своїми плечима має просто величезний досвід організації таборів та праці з молоддю  та настоятель нашого храму о. Володимир Ольшанецький, за плечима якого вже є 10-ти річний досвід організації дитячих християнських та молодіжних таборів, як при парафії, так і в Карпатах. Та й учасників було чимало, приблизно 35 осіб.

Перше заняття ми розпочали відразу з трьох тем: «Табір, Канікули з Богом, ораторія – що це? Різниця між ними», «Організація групи аніматорів, підбір команди» та «Лідери та керівники таборів». Хоч зустріч була досить насиченою, та попри це ми ще встигли провести одну гру.

Тож хто бажає ще долучитися до курсів, запрошуємо.

Основні умови участі:

зареєструватися за даним посиланням: https://goo.gl/forms/zh8snKvPUM2eX9oV2

Бути відповідальним учасником занять. Заняття проходять щосуботи, початок о 10:00. Інколи це може бути 2 години, інколи 3 години, залежить від тем і викладачів.

Курси Аніматрів можуть пройти всі кому є 15+..

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +38 093 5933171 (бр. Назарій)