10 Неймовірних днів у Карпатах – Фортеця 2018

10 неймовірних днів у Карпатах. Саме з такими відгуками повернулися учасники християнського молодіжного табору, котрий проходив на базі парафіяльної резиденції «Горицвіт»  у мальовничому селі Орявчик. Похід в гори, веселі квести, пізнавальні великі ігри, години світла, випробування на відвагу та міцність духу – ось основна складова програми, яку пройшли всі таборовики. Всі ми спільно з найкращими аніматорами – князями та княгинями будували ФОРТЕЦЮ, котрою повинна бути кожна особа. Через унікальні способи пояснення та пізнавання 10-ти сторін (тем):

«Історія – фортеця моя»

«Природа – фортеця моя»

«Здоров’я – фортеця моя»

«Культура – фортеця моя»

«Технології – фортеця моя»

«Любов – фортеця моя»

«Друзі – фортеця моя»

«Рідні – фортеця моя»

«Бог – фортеця моя»

ми вчилися як самому «Бути Фортецею» для світу, рідних та Бога.

Складаємо щиру подяку всім отцям, організаторам, персоналу, батькам, доброчинцям, за допомогою котрих відбувся цей прекрасний відпочинок. А також дякуємо всім дітям, котрі наповнили програму барвами, сміхом та життям.

А ще сталась унікальна річ в часі нашого табору – наш заїзд першим увійшов та молився в новозбудованій каплиці на території парафіяльної резиденції.

Статтю підготував та опублікував (бр. Назарій)

 

Пропонуємо вашій увазі декілька відгуків учасників табору «Фортеця»:

«Мені дуже сподобалось в таборі✨✨

Все було дуже прикольно. ??Цікава програма?

Дуже класні княгині та князі. ??

Дуже скучила вже за всіма??» (Уляна)

 

«Взагалі, дуже сподобалось, і розважальна програма, і фізична, цілком для першого табору шикарно! Я дуже вдячний всім аніматорам!» (Олег)

 

 «Табір був дуже прикольний, скучаю за всіма князями і княгинями, було багато цікавого і веселого, круті ігри , цікава програма кожен день» (Соломія)

 

 «Табір дуже кльовий. Відпочила  і духовно і фізично. Ігри були класні і прикольні! Одним словом шикарний табір. І дуже за всіма скучила» (Оля)

Я поїхала перший раз в табір! І мені дуже сподобалося, було весело та незабутньо???? дуже прикольні та веселі князі та княгині???? Загалом все дуже круто???  (Уляна).

Альбом з фото можна переглянути за покликанням внизу:

https://www.facebook.com/pg/allsaintsugcc/photos/?tab=album&album_id=1961624540564827