«І він сам настановив одних апостолами, інших – пророками, ще інших – євангелістами і пастирями, і вчителями, для вдосконалення святих на діло служби, на будування Христового тіла…» (Еф. 14, 11-12).

11 листопада 2018 року Божого – день сповнений множеством Господніх ласк. Адже цього дня сповнилось стільки прекрасних речей в Парафії Всіх Святих Українського Народу Львівської Архиєпархії.

Найперше відзначимо те, що до парафії з душпастирським візитом завітав Пеосвященніший владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Він в часі Божественної Літургії, у співслужінні парафіяльних, семінарійних священиків та диякона  уділив Таїнство Священства Юрію Кіндрацькому – диякону, котрий належить до цієї парафії та здійснює в ній служіння.

Ще однією прекрасною подією було відкликання з уряду адміністратора всесвітлішого отця Володимира Ольшанецького та іменування його парохом для парафії Всіх Святих Українського Народу.

Згідно канону 281, § 1. «Парох – це пресвітер [священик], якому як особливому співпрацівникові єпархіяльного Єпископа, як власному пастиреві, доручена опіка над душами у визначеній парафії під владою цього ж єпархіяльного Єпископа.

При цій нагоді відбулось і нагородження всесвітлішого отця Володимира жовтим хрестом з прикрасами, у зв’язку з тим що він був призначений на уряд економа цілої Львівської Архиєпархії.

Після Божественної Літургії відбулась ще дві значні події у житті парафіяльної спільноти. Перша – це вручення подяки парафіяльній спільноті Матері в Молитві, котра цього року святкує 15-ти річчя свого існування. Друга – це освячення купольного хреста, який увінчає каплицю-хрестильницю, котру споруджують поруч церкви.

Слова вдячності, підтримки та великої пошани були скеровані владикою Володимиром до новопоставленого єрея Юрія та його сім’ї, Всесвітлішого отця Володимира,  членів спільноти Матері в Молитві та всієї парафіяльної громади.

Також отець Володимир, від імені цілої парафії, склав подяку преосвященнішому Владиці Володимиру за його молитву  та візит до парафії Всіх Святих Українського Народу.