ІСТОРІЯ БУДІВНИЦТВА ХРАМУ

ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Влітку 1993 року було закладено та освячено перший камінь, на місці якого почалось будівництво каплиці. Аміністратором храму на той час був о. Олег Сухінський.

З 1996 року за проектом архітектора Лариси Скорик починається будівництво величного храму Всіх Святих Українського Народу. В будівельній раді на той час були: Володимир Зелик, Павло Білас, Євген Шпак, Богдан Тимчишин, Богдан Мостовий, Євген Якимів, Іван Сушко й Анатолій Гаврилюк.

На початку грудня 1998 року були завершені роботи по нульовому циклі та почались зводитись стіни.

У вересні 2004 року за старанням нового адміністратора о. Володимира Ольшанецького було встановлено 4 куполи.

А 4 грудня того ж року на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці був освячений центральний купол храму. А вже 7 грудня він був піднятий та встановлений на головну баню церкви.

9 липня 2006 року на парафіяльний празник Всіх Святих Українського Народу в новому храмі відбулося перше богослужіння, яке очолив вл. Степан Меньок.

У 2008 році було створено декілька катехитичних класів.

Наприкінці 2009 — початку 2010 було розпочались роботи по встановленню іконостасу, автором якого став студент IV курсу кафедри сакрального мистецтва Львівської академії мистецтв Сивак Андрій (керівник Василик Роман Якимович).

З травня – по жовтень 2011 року покладено гранітну плитку на сходах храму.

З червня – по липень 2011 року відбулися роботи пов’язані зі встановленням вентиляційної та протипожежної систем у храмі.

В червня завершилось оздоблення фасаду храму з південно-східної сторони. В тих же днях відбувалися роботи по встановленню огорожі храму з боку вулиць Петлюри та Кульчицької.

Протягом серпня проведено ізоляційно-дренажні роботи південної частини фундаменту храму.

В листопаді 2011 року  розпочалась будова нових класів та влаштування хорів.

З червня 2012 – по липень 2013 років відбувається оздоблювальні роботи у святилищі, зокрема викладання мозаїки (проект якої створювався та узгоджувався вже з першої половини 2011 року) та написання фрески. Художнім керівником викладення мозаїкою ікони Богородиці «Втілення» є Василь Сивак, а співавтором даної композиції – Тарас Лесів (обоє є викладачами Львівської національної академії мистецтв).

З грудня 2014 року відбуваються будівельно-оздоблювальні роботи над розписом центрального купола.