У парафії пройшов перший формаційний курс для сімей «Таємниця любові чоловіка і жінки» 2019

З 4 березня по 12 травня 2019 року при парафії Всіх святих Українського народу проходив безкоштовний щотижневий формаційний курс для сімей «Таємниця любові чоловіка і жінки», в якому взяло участь 28 осіб. Теми даного курсу були побудовані на основі богословʼя тіла святого папи Івана Павла II, що в свою чергу стало новизною наших зустрічей і цікавою особливістю для сімей.

1 квітня учасники курсу мали нагоду слухати лекції та подружнє свідчення про: 1) роль і відповідальність чоловіка у сімʼї; 2) роль і завдання дружини у сімʼї від подружжя Олексія Каплинського та Христини Підлісецької з гурту Kana Band. Іншими лекторами даного курсу був д-н. Назар Литвин який в цікавий спосіб представив учасникам курсу 5 мов любові у сімʼї. Натомість п. Люба Дуб, яка завітала на наш курс 6 травня розказала про репродуктивне здоровʼя та як навчитися самостійно визначати дні можливого (і неможливого) зачаття.

Учасники курсу мали можливість знайти нових друзів, брати участь в спільних тематичних обговореннях, чаюваннях, ділитися досвідом подружнього життя, слухати короткі науки, а також спільно творити культуру сімʼї. Особливістю закінчення курсу став сімейний вікенд в горах, під час якого сімʼї разом молилися, співали, обговорювали цікаві теми, ходили в похід, проводили спільно та весело час.

Під час зустрічей та протягом сімейного вікенду з дітьми працювали чудові аніматори нашої парафії, які творчо, віддано, відповідально та цікаво проводили час з дітьми.

Інформацію надав – бр. Володимир Гриб