У неділю, 6 жовтня 2019 року – вервиця вулицями Львова.

У неділю, 6 жовтня 2019 року, відбудеться щорічна вервиця вулицями Львова.

Всеміське моління присвячене постаті блаженної матері Йосафати, засновниці Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії. Цьогоріч святкуємо 150-ліття з дня її народження і в особливий спосіб згадуємо жертовне та повне випробувань життя першої служебниці, яка своїм прикладом досвідчила святість через служіння ближнім.

Преоподобна Йосафата віддала новостворене згромадження під покров Пресвятої Богородиці, і з любові до Неї служебниці донині у багатьох країнах світу опікуються потребуючими, недужими і вбогими, засновують дитячі захоронки, служать красі Божого дому, за прикладом преподобної Йосафати вповні посвячуючись Господньому Милосердю.

«Моя вдячність Тобі спонукує мене любити і втішатися тільки Тобою, бо тільки Ти один є джерелом щастя і гідним тисячі сердець»

Початок молитовної ходи о 15:00.

Вервиця пройде від храму святого Архистратига Михаїла (м. Львів, вул. Винниченка, 22) до площі святого Юра.

Запрошуємо вірних до спільної молитви подяки за дар 30-ліття свободи нашої Церкви, її святих сподвижників, ісповідників Христової віри, мучеників, що ними Господь обдарував її на спасення нашого народу. Випрошуймо разом повноти благодатей для нашої землі!