Вовченята:

*вік8-12 років

*характеристики: веселі, розумні, цікаві

*зовнішні ознаки: охайні, з усмішкою на личку

*місце перебування: великий скаутський табір

Напевно, що кожен із нас будучи маленьким чи маленькою  пережив безліч пригод із друзями, незабутні моменти, чи то у бабці на селі,чи то у шкільному таборі. Не менш захоплюючі пригоди пропонуємо і ми –Громада вовченят!

Всім відомо, що у дитинстві діти всьому вчаться на основі казки. Аналогічно і наша методика праці з дітками базується на створенні для них казки. Це повість про хлопчика Мауглі, який виховувався в індійських джунглях. Історія, описана Кіплінгом, є перш за все основою більшості діянь з вовченятами(ігор,забав, сценок). Ця концепція опрацьована основоположником скаутського руху Робертом Пауелом. Вона дає можливість образного представлення абстракцій них понять, таких як добро, любов, приязнь, дружба, довіра і інших.

Кожне вовченя в Громаді стає неначе Мауглі, разом з ним вчиться правил вовченят, справності і умілості. Вовченя в Громаді розвивається і виростає, щораз краще виконуючи завдання і вимоги, здобуває зірки і справності.

На основі оповідань в алегоричній формі представлено безліч життєвих ситуацій, людських рис. Діти поринають у казку і самостійно роблять висновки хто добрий, а хто поганий, мислять як вчинили б вони в котрійсь певній ситуації.

Ціла термінологія вовченят є запозиченою з книжки:

  • Акела-провідник Громади
  • Багіра, Балу, Каа, Хаті- асистенти (вчителі)
  • Скала Ради- рада Громади
  • Закони Джунглів – закони вовченят,правила Громади

Вовченята мають свою певну модель зростання. Коли хлопчик чи дівчинка приходять у Громаду вони не зобов’язані в перший ж тиждень ставати членом організації, дитині дається певний час, так званий час зацікавлення, коли вона приглядається до правил, знайомиться з іншими дітками. А вже пізніше, впевнившись в тому, що їй справді цікаво, її приймають у Громаду. Під час урочистої церемонії вовченя отримує галстук Куреня і нашивку кольору своєї зграї. Далі іде період Делікатної лапки, складання Обітниці, здобуття 1 і 2ї зірок і справностей.

Обов’язковим елементом життя вовченяти є творення щодня одного доброго вчинку! Мається на меті: розвинути повагу і розуміння інших, дух служби. Це також корисно для шліфування доброї волі і вироблення умілості помічати потребуючих.

Взагальному вовченятка розвиваються на шістьох методах праці:

  • Віра
  • Скаутська методика
  • Європа, Україна
  • Джунглі
  • Природа
  • Здоров’я
  • Техніка і зміст практичного
  • Табори, акції, збірки

Один раз на тиждень вовченята мають збірки, де вони вчаться співати, творити, слухають повчальні історії, роблять самостійно висновки, бавляться різноманітні ігри і дізнаються безліч нового і цікавого. Впродовж року беруть участь у різних акціях, самі організовують свята. Поміж збірками мають виходи на природу і інші цікаві речі. Щороку вовченята беруть участь у 3 таборах, найграндіозніший з яких- літній!

Якщо ваша дитина віком від 8 до 12 років і любить веселі захоплюючі пригоди – тоді приходьте до нас!!!

Ми чекаємо саме на тебе )

Деталі запитуйте в захристії храму Всіх Святих Українського Народу

або звертайтесь до п. Марії Білецької (093 219 39 88)