Саме в Тому, Хто між нами народився, ми є сильні! (Блаженніший Святослав)

Велике прощання з колядою!

В чарівний недільний вечір 11 лютого, після Божественної Літургії, ми, такою великою чисельною спільнотою попрощались із колядою.

Теплу, родинну атмосферу творили всі люди, адже сміливо можна сказати, що колядували всі, від маленьких  діточок до найстарших. Тут лунали традиційні відомі, а також зовсім нові авторські колядки. Люд потішали колядки у виконанні парафіяльних хорів та новоутвореного тріо. Також до нас  з колядою завітали незвичайні гості, а саме діти із Мистецької Школи Ilkiv School разом із чарівною львівською співачкою Маріанною Ільків. Не аби як захопив своїм співом і о. Миколай Білецький, який під гітару заспівав колядку «Народився Бог на санях». І ще один подарунок наша спільнота отримала від Софії Погоріло, яка виконала авторську колядку під вже відому пісню Aleluya. Фінального ж акорду задала молодь Марійської Дружини, показавши вертеп. А на завершення – смачні почастунки.

Складаємо молитовну подяку всім гостям, парафіяльним співочим колективам та організаторам, котрі своєю колядою та своєю працею так велично прославили Різдво Господа Нашого Ісуса Христа!

«Саме ці моменти (спільної коляди) такого нашого спілкування відкривають дуже глибоку рису свята Різдва Христового. Різдво – це є момент зустрічі, зустрічі людини з Богом і людини з людиною. Я хочу побажати сьогодні кожному з нас, щоб ми в тому святі і в цій нашій зустрічі перестали почувати себе самотніми. Ми більше не є самотніми тому, що Бог постукав і увійшов в наші двері. Він є тут разом з нами. Він народжується сьогодні в моєму житті і вашому, тому, що ми відчуваємо ту радість, радість, що ми можемо бути разом».

(Блаженніший Святослав)