Перша Благодійна Парафіяльна Акція “Добро Творити Легко” 2018 Завершилась

21 жовтня 2018 року Божого, завершився третій етап, а з ним і проведення першої Парафіяльної Благодійної Акція “Добро Творити Легко 2018”

Отож, за час проведення акції всіх благодійних внесків було складено на загальну суму 40 289 грн., 00 коп., 5 євро та 5 англійських  фунтів.

Складаємо молитовну подяку всім парафіянам та жертводавцям, за благодійні внески. А також складаємо подяку молодіжній спільноті Марійська Дружина, яка долучилась до проведення акції.  Нехай Вселаскавий Господь щедро  обдарує Вас, всіх парафіян, благочинців, і молодь Марійської Дружини своїми небесними і земними ласками. 

Хто чинить бідному добро, той Господеві позичає, | і він йому відплатить за його добродійство. (Святе Письмо, книга Приповідок, глава 19, вірш 17).

Пригадаємо, що Благодійна акція “Добро Творити Легко”  – це акція, яка зосереджена на підтримання та реалізацію найкращих парафіяльних благодійних проектів.

Цьогоріч це 2 проекти від благодійної парафіяльної спільноти Карітас та програми “FoodBank – Їжа кожному”, а саме ремонт та облаштування приміщень, в яких буде розміщено одяг та продукти для потребуючих мешканців парафії та Львова.

Благодійна акція тривала впродовж трьох тижнів, а саме з 7 по 21 жовтня 2018 року Божого.

По завершенні ремонту та облаштуванні приміщень, відбудеться урочиста посвята та відкриття приміщень для їх використання.

У разі виникнення питань телефонуйте: +38 093 59 33 171 – брат Назарій.