Перлина, яка стане прикрасою парафії Всіх Святих Українського Народу

 Перлина, яка стане прикрасою парафії Всіх Святих Українського Народу

Що це за перлина?  – Це нове приміщення Парафіяльного Благодійного Фонду “Карітас”, котре 17 листопада відкрили та посвятили. Саме тут, всі люди в потребі, парафіяни та мешканці Львова (соціально незахищені, малозабезпечені, тимчасово безробітні та інші)  можуть вибрати для себе одяг, взуття та інші атрибути дитячого, жіночого та чоловічого вбрання. Для бідних та потребуючих це безкоштовно. Також звідси одяг буде передаватися людям, котрі перебувають на лікуванні в Львівській Обласній Психіатричній Лікарні та інших установах. (Парафія вже декілька років поспіль  передає одяг для потребуючих лікарні). 

У відкриті та посвяті приміщення взяли участь о. Володимир Ольшанецький, о. Василь Тузяк, представники спільнот парафії, доброчинці та учасники спільноти Карітас. 

“Парафія звершила свою добру ідею та мрію, щоби діяв парафіяльний Карітас в своїй повноті, хоч він діяв і дотепер, але в такому маленькому тісному приміщенні. Дуже радий тим і пишаюся, що в нашій парафії є така спільнота, котра допомагає ширити, творити добро для потребуючих людей, зверешуючи місію Церкви.  Адже саме через добрі вчинки людей Бог об’являє Себе”(з вітального слова о. Володимира Ольшанецького, пароха храму).

“Від імені Благодійного Фонду Карітас-Львів хочу подякувати всім, хто трудився над цим проектом. Ми сьогодні багато говоримо про місію Церкви, такого роду служіння,  а ви просто взяли і зробили. Це приклад для багатьох. Каже апостол Павло:”Більше щастя давати, ніж брати” Я бажаю Вам, щоб ви отримали велике щастя від того, коли будете роздавати. А Господь нехай обдарує вас всіма тими ласками, які не можна купити за гроші”(з вітального слова о. Василя Тузяка, Карітас-Львів УГКЦ).

“Спільнота парафіяльного Карітасу  відвідує наших потребуючих парафіян, стареньких, передаємо їм одяг та продукти, адже в нашому Карітасі у 2018 році ми відкрили ще й благодійну програму “FoodBank (банк їжі)”. Ми маємо орієнтовно 150 сімей в межах нашої парафії, між якими є соціально-незахищені особи, багатодітні сім’ї, сироти, особи похилого віку, котрі потребують допомоги. Ми маємо їх пам’ятати, їм по можливості послужити, бо вони є не менш цінними в Церкві ніж інші люди.” (з презентації диякона Назара Литвина).

Також до парафіяльного благодійного фонду Карітасу можуть звертатись всі бажаючі, котрі б хотіли собі вибрати одяг. Проте, в цьому випадку такі особи зможуть складати мінімальні пожертви, котрі будуть використовуватись на діяльність благодійного фонду. Зокрема, тут можна позичати чи брати в оренду милиці, інвалідні візки, ролятори, функціональні ліжка для лежачих людей, а також  дитячі коляски, автокрісла, велобіги та багато іншого.

Дане приміщення вдалось відкрити за допомогою благодійних внесків численної кількості парафіян, котрі взяли участь у Першій парафіяльній благодійній акції “Добро Творити Легко 2018”. 

На даний час приміщення парафіяльного фонду працює у понеділок та середу з 16:00 до 18:00, проте в найближчому часі він буде працювати щодня, про що повідомимо додатково.

Складаємо сердечну молитовну подяку всім, хто долучився до відкриття даного приміщення!!!

При бажанні можна долучитись до спільноти волонтерів парафіяльного Карітасу.

З пропозиціями та проханнями можна звертатись до диякона Назара, контактний ном.: 093-59-33-171.

Принагідно зауважимо, що дане приміщення благодійного фонду відкрили та посвятили в день, коли весь католицький світ відзначає день бідних.  З цієї нагоди пропонуємо вам до уваги проповідь Блаженнішого Святослава: