Парафіяльні Оголошення 03.02.2019

  1. Наші священики продовжують благословити ваші домівки Йорданською водою. Цього тижня плануємо завершити відвідини. Просимо терпеливо чекати на нас.
  2. Хто хотів б запросити священика до свого місця праці, щоб його поблагословити, або пропустив з якихось причин священика у день відвідин вашого будинку, просимо записатися окремо у захристії. Ми обов’язково до вас прийдемо, щоб не залишилися без Господнього благословення ті, хто бажає його отримати.
  3. У наступну неділю 10.02. до нашої парафії з архипастирським візитом завітає єпископ-помічник Львівський Владика Володимир.  Архиєрейська  Літургія розпочнеться о 11.00. Під час Літургії відбудуться дияконські рукоположення піддиякона Петра Турка, який протягом тривалого часу у нас дякував, проводив літургійну катехизу. Процесійна зустріч Преосвященнішого Владики Володимира відбудеться о 10.45.
  4. Також у наступну неділю о 19.00 відбудеться вечір прощання з колядою. Запрошуємо на спільну коляду до храму, а по ній на смачне частування.
  5. Запрошуємо з числа парафіян чоловіків на постійну роботу на посаду паламаря (бажаючих просимо зголоситись до пароха храму о. Володимира).