Парафіяльний празник

Христославні князі і святителі, преподобні і мученики, і незламні ісповідники всіх часів християнської України, моліть Христа Бога, щоб він споглянув ласкавим оком на наш народ, і дав йому ласку витривати у вірі, і щоб спаслися душі богомольних вірних, що вшановують священну вашу пам’ять. (Тропар святим)

 

24 червня 2018 року Божого, у четверту неділю по Зісланні Святого Духа Церква Христова вшановує пам’ять Всіх Святих Українського Народу.

Особлива увага була звернена на нашу парафію, котра якраз носить ім’я Всіх Святих Українського Народу.

Вшанування пам’яті та прослава українських святих на нашій парафії розпочалась з Всеношної, яку служили в суботу у вечері. Відтак у неділю велично та святково служили Божественні Літургії, одна з котрих була Архиєрейською, котру очолив Високопреосвященніший Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор  у співслужінні 20 священиків. Опісля Літургії відбулося водосвяття та покроплення людей освяченою водою.

Друга частина святкувань розпочалася подячним молебнем до Пресвятої Богородиці. Цікавим цьогорічним сюрпризом для нашої парафії було те, що на цю частину празнику завітав єпископ-помічник Львівський Володимир (Груца), який після молитви молебню та привітального слова до парафіян був присутній на святковому концерті.

Відтак празничне дійство перенеслось на співоче поле, де розпочалась святкова програма-концерт. Цього року гостями концерту були: Національний Оркестр Сухопутних Військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,  Маріанна Ільків та «Ilkiv School», хор «Єдність», Тріо бандуристок з капелли “Ягілка”, Софія Федина, Ірина Доля, фронтмен проекту VSE PRO – Андрій Очкусь, Софія та Роман Погоріло.

Поміж прекрасними піснями відбулось ще одне феєричне дійство, а саме  Науково-розважальне хімічне шоу “О-ШОУ”, учасниками якого могли бути як діти, так і дорослі.

Впродовж всього концерту  кожна дитина могла взяти участь у майстер-класах по аквагриму та розмальовуванні гіпсиків. Всі гості могли випити смачної кави, лимонаду та посмакувати різними смаколиками.

Традиційно в часі свята розігрувалась парафіяльна благодійна лотерея, а розігрували дуже цінні призи: торти, духовну літературу, поїздки автобусом в Чорногорію, Хорватію та Болгарію, квитки на Чудо-тур і дуже багато іншого. Також для дітей була організована моментальна лотерея.

Особливістю цього року також було те, що ведучі, а саме Олег Пригода та Тетяна Шелельо впродовж цілого концерту знайомили нас із Святими українського народу.

Слова ВЕЛИКОЇ ВДЯЧНОСТІ  скеровуємо всім гостям, співочим колективам та солістам, ведучим, котрі взяли участь у концертній програмі.

Складаємо МОЛИТОВНУ ПОДЯКУ всім доброчинцям та добрим приятелям парафії, а саме: Паломницькому Центру «Рафаїл», Видавництву «Свічадо», Фамільній кондитерській  «Степанків», Страховій компанії «Дністер», мережі магазинів «Лео Кераміка», Школі танців «I Like», туристичній компанії «Чудо-тур», велопрокату «Nextbike», Туроператору «Міст Тур», «Dr.Korda_cosmetologist», Мистецькій школі «Ilkiv School», студії краси «Dias», фабриці  кукурудзяних паличок «Бобо», які долучились до організації Храмового празника та святкового концерту, надавши свою продукцію, сертефікати, квитки та інше для благодійної лотереї.

Сердечну та щиру подяку складаємо всім організаторам: о. Володимиру Ольшанецькому, диякону Юрію, Анастасії Янків, Марічці Іванович, Ярині Ольшанецькій, Анастасії та Олесі Нагірняк, Мар’яні та Ірі Дмитрів, , бр. Миколі Лапитчаку, бр. Роману Демку, бр. Назару Лабі, Уляні Крись, бр. Назарію та Марічці Литвин, парафіяльним спільнотам Марійська Дружина та Вівтарна Дружина та всій активній молоді та активним парафіянам.

 

Пропонуємо вам альбом з фоторепортажем:

фотограф Миколайко Мирославович https://www.facebook.com/profile.php?id=100002954526979

Опубліковано Всіх Святих Українського Народу Четвер, 28 червня 2018 р.