Оголошення у Томину неділю

  1. Сьогодні у Томину Неділю, в яку здавна існував звичай організовувати проводи, тобто поминання померлих осібною трапезою та молінням за їхні душі на цвинтарі о 16.00 в нашому храмі служитеметься спільний Парастас. Оскільки зараз існують певні обмеження на відвідування цвинтарів, то запрошуємо вас взяти участь у спільному Парастасі за допомогою онлайн трансляції. Свої намірення, списки імен за упокій можна подати до Захристії Храму або на парафіяльному сайті в режимі онлайн.
  2. Також сьогодні 26 квітня, о 17.00, служитиметься молебень до Пресвятої Богородиці та транслюватиметься через Інтернет. До участі у цій Молитві найперше запрошуємо учасників Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі, а також усіх бажаючих.
  3. Дорогі парафіяни нашого храму ми продовжуємо моління за мешканців окремих будинків. У вівторок ввечері, 28 квітня о 18.00, на спільну Літургію запрошуємо мешканців будинку по вулиці Симона Петлюри 22.
  4. В четвер ввечері, 30 квітня о 18.00, з Божественної Літургії розпочнуться Молитовні Чування, які транслюватимуться через Інтернет. До участі запрошуємо найперше учасників спільнот Апостольство Молитви та всіх бажаючих.
  5. В п’ятницю, 1 травня, розпочинаємо Маївку – Молебень до Пресвятої Богородиці, який будем молитися протягом цілого місяця травня. Ранком – о 10:15 і ввечері – о 18:45. Свої намірення на Молебень, списки імен за здоров’я та всяке прошення, можна подавати в Захристії храму або за посиланням через Інтернет.