Оголошення на тиждень

Оголошення
18-25 листопада 2018

 1. У вівторок у вечері о 18:00 на спільну Літургію запрошуємо мешканців будинку по вул. Виговського, 59. За мешканців цього будинку та їх рідних служитиметься Свята Літургія.
  Відразу по Літургії служитиметься Всеношна свята Собору святого архистратига Михаїла й інших безплотних сил, яке припадає у середу. У сам день свята відправи будуть за святковим графіком.
 2. Складаємо подяку мешканцям будинку по вул. Виговського, 57 за складені пожертви на будівництво та оздоблення храму в сумі 750 грн. Нехай милосердний Господь щедро винагородить жертводавців.
 3. У вівторок о 19:00 відбудеться Біблійний гурток для всіх, хто бажає вивчати Святе Письмо. Місце: трапезний зал парафії.
 4. У четвер о 16:30 відбудеться зустріч для бажаючих стати аніматором. Місце зустрічі – храм.
 5. В п’ятницю о 17:00 в храмі відбуватимуться літургійні катехизи. Запрошуємо всіх бажаючих.
 6. З 26 листопада для наречених розпочинається курс перед подружніх наук. Хто хоче вінчатися у нашому храмі або в іншому храмі і на це хоче отримати дозвіл має обов’язково пройти перед подружні науки. Тому просимо наречених наперед записатися на ці науки в секретаря храму. Для тих, хто хоче вінчатися після Різдвяних свят до Великого посту цей тур перед подружніх наук буде єдиним, тому просимо не пропустити його, щоб перед шлюбом не прийшлося шукати де пройти обов’язкові перед подружні науки.
 7. 8-9 грудня відбудуться дуже цікаві, корисні реколекції для подружніх пар у парафіяльній резиденції «Горицвіт» в Карпатах. Це буде час для подружніх пар не тільки духовно оновитись, але й духовно та фізично відпочити.
  У програмі:
 • цікаві духовні науки;
 • духовні розмови зі священиком;
 • спільна молитва;
 • піша прогулянка по місцевості;
 • віднова подружніх обітів;
 • благословення для подружніх пар.

Виїзд в п’ятницю 7 грудня о 18:00 автобусом від храму ВСУН, а повернення у неділю 9 грудня до 18:00. Вартість за проживання, харчування та доїзд з пари становить 1500 грн. Запис у захристії храму або на парафіяльній сторінці в фейсбуці чи на парафіяльному сайті.