Лови момент!

Насичено, весело, а головне корисно промайнуло літо для діток та молоді серед мальовничих гір в селі Орявчик, у парафіяльній Резиденції “Горицвіт”.

Окрім багатьох дитячих таборів, 9-19 серпня відбувся також молодіжний табір. Впродовж табору учасники активно відпочивали, духовно збагачувались, набирались сил, спілкувались, мандрували і багато іншого.

Своїми враженнями про табір поділився учасник Орест Цебенко: “Швиденько й незабутньо промайнули десять днів літа в Орявчику. І я надзвичайно шасливий , що був частиною великої (а було нас понад шістдесят учасників) дружньої таборової сім’ї. Табір в Орявчику був дуже багатим на різноманітні події: тут дбали не лише за наші фізичні чи емоційні потреби, але також і за нашу духовність, яка так важлива у сучасному світі. Надзвичайно корисними й цікавими були катехизації і духовні науки братів семінаристів, отця Володимира і отця Степана( який на кілька днів приїхав до нас зі своєю сім’єю). Впродовж табору на духовних науках ми могли роздумувати й обговорювати важливі для нас теми: покликання, неодружений і одружений стан, сповідь, священство. Це було насправді пізнавально для нас! Смачні обіди, вечірні ватри, дискотеки, нічні посиденьки за мафією, листи від таємного друга, нічна гра були такими собі родзинками в таборі. Цей табір був, як мить, який навчив мене цінувати все те, що є довкола, все те, що є дарунком Бога. Тож не дивно, що назвою табору була: ” Carpe diem (Ловіть момент!) ” У нашому житті є так багато моментів, тож скористайтеся ними! Насолоджуйтеся життям, ловіть моменти і будьте вдячним у всьому Богу!!!

P.S. Відблиск вдячності Богу, отцю Володимиру, сім’ї Шипа й управі за ці 10 неймовірних днів!”

Дякуємо всім організаторам, управі, персоналу, а головне учасникам за цей незабутній табір!