Ким і яким я хочу бути???

Учасники двох парафіяльних спільнот, а саме Марійської та Вівтарної Дружин взяли участь у реколекціях на тему «Покликання». Реколектантом цього разу був о. Юрій Чорній, який чітко та кольорово зобразив картину християнського покликання та залишив її кожному учаснику із завдання її розмалювати. Отець разом із групою організаторів провели незабутні реколекції та духовний відпочинок. І як завжди, надзвичайно гостинно нас приймало с. Орявчик: море снігу (по коліна), багато сонячного проміння, та тепла і затишна парафіяльна резиденція «Горицвіт».
Реколектант – о. Юрій Чорній
«Дуже часто ми говоримо про те, ким ми хочемо бути і ми в це все вкладаємо дуже багато зусиль. Ми вчимося, щоби вивчити гарно певний предмет, вивчити якісь мови, бо це нам згодом пригодиться, щоб бути добрим лікарем чи добрим вчителем, чи добрим перекладачем. І дуже часто ми до того докладаємо багато зусиль. Але ми ніколи не ставимо собі запитання: «А якими ми себе бачимо?». Відповідь на це питання ми зможемо знайти тоді, коли прислухаємось до нашого покликання і запитаємо себе, не лише ким я хочу стати, але Яким я хочу стати». Я сьогодні повинен бачити не просто Ким я хочу бути, але й Яким я буду, коли стану лікарем, водієм, священиком чи будь ким іншим
Подібно є так само, коли кожен з вас десь мріє, щоби створити свою сім’ю, щоби стати чоловіком чи стати дружиною. От, я закохаюся в найчарівнішу дівчину чи я полюблю найкрасивішого, найсильнішого хлопця і це буде моє найбільше щастя. Але ми мало думаємо про те, якими ми будемо, коли ми знайдемо таку справді свою принцесу, якими ми будемо, коли ми зустрінемо принца на тому коні? Ось від того дуже часто залежить наше щасливе майбутнє, коли ми зрозуміємо якими ми хочемо бути». (слово до молоді о. Юрія Чорнія)

Висловлюємо щиру подяку о. Юрію з дружиною Оксаною та трьома діточками, Івану Бачинському – голові Марійської Дружини, Наталі Корабель – заступнику голови МД, Ірі Дмитрів – дійсному члену МД та бр. Назарію – провіднику Вівтарної Дружини.
З молитвою та подякою!!!