За руку зі святими

З 4 – по 15 червня в нашому храмі відбувалися веселі канікулу для дітей, які пройшли під гаслом “За руку зі святими”. Цих 10 днів стали незабутніми як для дітей, так і для аніматорів. Кожен день був присвячений одному з дарів Святого Духа, а приклади цих дарів у людей діти мали змогу слухати під час щоденних Богослужінь, на яких д-н Юрій Кіндрацький розказував про святих українського народу та чим саме вони прославилися перед Богом.

Рівно ж таки всі учасники та аніматори мали поїздку до монастиря василіан в Крехові, де  відвідали одну з українських святинь, в якій знаходяться дві чудотворні ікони (Богородиці та св. Миколая). Там прослухали екскурсію від бр. Ілларіона, а також побували в печерних келіях перших монахів на цих теренах. Всі були в великому захоплені.

Кожен день  канікул “За руку зі святими” був наповнений цікавими квестами, забавами, співами, приємними усмішками та смачними стравами від наших кухарів. А для того, щоб найкраще окреслити як пройшли канікули з Богом в парафії ВСУН, слід згадати, як діти відповідали в останній день веселих канікул на пропозицію о. Володимира Ольшанецького продовжити ці канікули на ще один тиждень. Більшість дітей одразу вигукнули, що так, проте декілька запропонували свої ідеї, кажучи, що слід би було продовжити канікули з Богом до кінця літа.

Пропонуємо переглянути фото