Запрошуємо на парафіяльну прощу до чудотворного джерела в с. Биличі

Дорогі парафіяни! Храм Всіх Святих Українського Народу запрошує вас долучитися до спільної молитви та вирушити на прощу у відпустове місце — село Биличі. Поїздка відбудеться в неділю, 7 червня.

Чому Биличі — особливе місце для паломників? Село Биличі, що на Старосамбірщині, є одним із найвідоміших паломницьких центрів Львівщини. Воно славиться своєю святинею — чудотворним джерелом та іконою Билицької Божої Матері. За давніми місцевими переказами, саме тут, на лісовій галявині, пастухам у сліпучому світлі об’явилася Пресвята Діва Марія, а біля Її ніг забило життєдайне джерело.

З того часу, впродовж багатьох століть, сюди невичерпним потоком йдуть віряни. Люди свідчать про численні оздоровлення та зцілення (зокрема, про чудесні повернення зору) після щирої молитви та вмивання водою з джерела. Навіть у часи підпілля нашої Церкви люди таємно збиралися тут на богослужіння. Сьогодні Биличі — це місце особливого Божого милосердя, де серед мальовничої природи можна духовно відновитися, приступити до Святих Таїнств та набрати цілющої води для себе і своїх рідних.

Розклад богослужінь на 7 червня:

  • 10:00 — Утреня.
  • 11:00 — Молебень до Пресвятої Богородиці та Чин Водосвяття біля джерела.
  • 11:30 — Зустріч Архиєрея.
  • 12:00 — Архиєрейська Свята Літургія.

Організаційні деталі:

  • Виїзд: збираємось та вирушаємо від нашого храму Всіх Святих Українського Народу о 07:30 ранку.
  • Пожертва: вартість поїздки становить 350 грн.
  • Реєстрація: записатися на прощу можна у захристії нашого храму або заповнивши електронну форму за посиланням

Запрошуємо всіх охочих розділити радість спільної мандрівки, подякувати Богові за Його дари та під покровом Билицької Богородиці помолитися за мир і зцілення для нашого народу!

Більше інформації про паломницьке місце читайте на офіційному сайті САМБІРСЬКО-ДРОГОБИЦЬКОЇ єпархії