Добро Творити Легко 2018. Тиждень ІІ-й.

14 жовтня 2018 року Божого, у нашій парафії відбувся другий етап парафіяльної благодійної акція “Добро Творити Легко 2018”

Отож, за підрахунками цієї неділі благодійних внесків було складено на загальну суму 15 998 грн., 00 коп.

Нехай Вселаскавий Господь обдарує Вас, всіх парафіян і благочинців своїми земними і небесними ласками. 

Пригадаємо, що Благодійна акція “Добро Творити Легко”  – це акція, яка зосереджена на підтримання та реалізацію найкращих парафіяльних благодійних проектів.

Цьогоріч це 2 проекти від благодійної парафіяльної спільноти Карітас та програми “FoodBank – Їжа кожному”, а саме ремонт та облаштування приміщень, в яких буде розміщено одяг та продукти для потребуючих мешканців парафії та Львова.

Благодійна акція триває – з 7 по 21 жовтня 2018 року Божого.

Складаємо молитовну подяку всім жертводавцям, за благодійні внески. Нехай Господь рясно винагородить Вас своїми земними і небесними ласками.

Складені благодійні внески впродовж двох минулих  тижнів покривають  приблизно 2/5   матеріалів та ремонтних робіт.

Всі люди склавши свій благодійний внесок отримують пам’ятну листівку. На цій листівці є корінець, на якому можна написати ваші імена чи намірення.
Відповідно цей корінець залишається в церкві. Та спільнота, на котру будуть використані благодійні гроші, буде молитись за своїх доброчинців протягом року.

Є визначені розміри благодійних внесків – це 20, 50, 100, 200, та 500 грн.
Скласти благодійні внески можна у захристії храму (щодня) а також молоді Марійської Дружини (щонеділі, після кожної Літургії) при вході до храму.

По завершенні ремонту та облаштуванні приміщень, відбудеться урочиста посвята та відкриття приміщень для їх використання.

У разі виникнення питань телефонуйте: +38 093 59 33 171 – брат Назарій.