«Бути…, щоб бути…».

«Бути…, щоб бути…». – Під такою назвою спільнота хлопців нашої парафії  Вівтарна Дружина 24-25 листопада відбули реколекції у мальовничих Карпатах, а саме у своїй улюбленій Парафіяльній Резиденції “Горицвіт”. Ось повна назва та відкритий зміст реколекцій – Потрібно “Бути людиною, щоб бути християнином, щоб бути чесним і справжнім, – щасливим – багатим – дружнім – радісним – досконалим – патріотом – в спільноті – щирим –  відповідальним…”
Бравши безпосередню участь у співі Служби Божої, прислуговуванні, молитві ТЕЗЕ, слухавши безцінні слова блаженнішого Любомира, зберігаючи частково тишу, змістовно та послідовно перейшовши програму хлопці чітко закарбували у серцях свої  мрії та сподівання, бачення свого життя – безцінного дарунку Божого та сенсу “Бути ЛЮДИНОЮ”. 
Сподіваємось, що отець Степан, який проводив науки і молитви та брати Назарій і Микола через тренінги, ігри на командотворення та інші частинки програми допомогли учасникам зрозуміти важливість, цінність та унікальність кожної особи, а також привідкрили розуміння того, на скільки цінним є бути Людиною, шукати своє покликання та знати того, хто нами опікується.
Дякуємо всім: отцю Степану, батькам хлопців Вівтарної Дружини, братам семінаристам, персоналу резиденції, водію та всім учасникам за кожну мить реколекцій.

Статтю підготував – брат Назарій.